Kontakt z nami

separator liść

kontakt@polski-tyton.pl

Zamówienia przyjmujemy 7 dni w tygodniu

Najczęściej zadawane pytania:

Tytoń pocięty jest dokładnie w taki sam sposób, jak tytoń sprzedawany w sklepach. Są to cienkie nitki różnej długości, tytoń delikatnie 'ciągnie’ się, dzięki czemu łatwiej utrzymuje się w gilzach.

Niestety, od dłuższego czasu nie mamy w asortymencie ciemnego tytoniu. Wynika to ze słabej dostępności liścia Burley na rynku.

Tytoń jest koloru żółtego lub żółto-brązowego. Kolor tytoniu nie jest jednolity ze względu na to iż jest to produkt rolny. Kolor może różnić się ze względu na pochodzenie liścia, porę roku w której został zebrany i jak długo oraz w jaki sposób był suszony.

Nie, tytoń przygotowany jest bez użycia szkodliwych środków chemicznych. Tytoń zabezpieczany jest nieszkodliwymi dla zdrowia substancjami uszlachetniającymi i zapobiegającymi pleśni. Nie stosujemy sztucznych barwników i substancji zapachowych, czy smakowych. Wszystkie substancje biorące udział w procesie obróbki są pochodzenia naturalnego!

Czas dostawy zwykle trwa 2 dni robocze, ale może ulec przedłużeniu przez czynniki niezależne od nas. Proszę pamiętać, że paczka z tytoniem przechodzi po wysyłce przez wiele rąk i czas może ulec nieznacznemu wydłużeniu. Zdarza się to jednak rzadko i jest też uzależnione od pory roku. Najczęściej paczki opóźniają się przy okazji świąt.

Staramy się pilnować, aby jakość naszego tytoniu nie zmieniała się i zawsze trzymała wysoki poziom. Jednakże proszę mieć na uwadze, że jest to ciągle zmieniający się rynek i czasem jakość tytoniu z przyczyn niezależnych od nas może się nieco pogorszyć. W takich przypadkach dodajemy wszystkim niezadowolonym klientom gratisy do kolejnych dostaw, albo dogadujemy się w inny sposób, żeby wszyscy nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z naszych usług.

Shopping Cart