BackWoods produkuje tytoń papierosowy

BackWoods tytoń papierosowy jest nową linią, stworzoną przez mistrzów blenderów, jest obowiązkową pozycją dla każdego palacza fajkowego. Na początku 1973 roku BlackWoods została założona w Stanach Zjednoczonych i od tego czasu utrzymuje najwyższy standard swoich wyrobów tytoniowych. Wykonana z całkowicie naturalnego tytoniu i bez homogenizowanych składników, ta nowa linia tytoniu do fajek oferuje unikalne, gładkie i aromatyczne mieszanki tytoniu, a także łagodne, świeże i aromatyczne dymy, gdy zapalasz go w swojej fajce.

Backwoods stworzył tę linię naturalnego tytoniu fajkowego z czterema (4) zupełnie nowymi smakami, a mianowicie;

  • Oryginalny
  • Black&Gold
  • Rum maślany
  • Wiśnia

W tym tekście omawiam szczegółowo każdy smak. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie te smaki tytoniu papierosowego są gładkie i łagodne. Mają przyjemne aromaty – dlatego masz większe szanse na uzyskanie zgody współmałżonka na palenie w pomieszczeniu. Tytoń składa się z doskonałych mieszanek Black Cavendish, Kentucky Burley i Golden Virginia w połączeniu z odpowiednimi smakami. Te mieszanki są bogate, ale nie zawierają żadnego kęsa, w przeciwieństwie do większości wyrobów tytoniowych do fajek.

Tytoń pocięty jest w nitki, co oznacza, że ​​nie wymaga żadnego przygotowania przed paleniem; można go po prostu wepchnąć do miski fajki i natychmiast zapalić. Ten tyton pozwala również na przyjemne i powolne palenie, dzięki czemu nie musisz go ponownie zapalać podczas palenia.

Wreszcie, linia Backwoods tytoń Natural Pipe Tobacco jest bardzo przystępna cenowo i kosztuje mniej niż 20 zł za jedno opakowanie.

Oto cztery smaki naturalnego tytoniu fajkowego Backwoods z nieco bardziej szczegółowym opisem każdego z nich:

1. Oryginalny smak.

Pierwszym smakiem nowej linii Backwoods jest unikalny, chropowaty krój naturalnego tytoniu fajkowego, jest zmieszany z najlepszymi aromatycznymi tytoniami Burley i Virginia. Ma najlepsze smaki i zapachy z niesamowitymi nutami pokojowymi, które są niezwykle łagodne, a jednocześnie wyjątkowo przyjemne. Smak składa się z ogólnie słodkiego – prawie słodkiego – profilu z nutami siana, cierpkimi, cytrusowymi i miodowymi nutami z Wirginii oraz delikatnie orzechowymi, ziemistymi i drzewnymi nutami z odrobiną melasy z Burley.

Smak jest bardzo spójny od początku do końca, na wypadek gdybyś szukał czegoś, co naprawdę osłodzi Twój dzień. To idealna rekomendacja dla nowych palaczy tytoniu. Jest dla każdego, kto po prostu woli tytoń o mocnym smaku, który nie jest zbyt drażniący.

Oryginalny smak Backwoods tytoń Natural Pipe Tobacco może również służyć jako mikser. Podsumowując, ten tytoń papierosowy smakuje tak, jak powinien mieć stary papieros.

2. Smak Black & Gold.

Wspaniała mieszanka wszystkich bogatych i pikantnych składników tytoniu papierosowego Backwoods, smak Black N Gold to aromatyczna, lekko rustykalna mieszanka o średniej mocy, aromacie, smaku i przyjemnych nutach pokojowych. Aromat jest również bardzo interesujący, ponieważ tytoń zawiera nuty cukrowe, a także cytrusy, trawę i odrobinę miodu, z których wszystkie są lekko zwieńczone wanilią i karmelem. Ta kombinacja jest tak słodka i gładka, że tytoń nigdy nie staje się szorstki dla Twojego podniebienia, gdy go palisz. Niektórzy nawet opisują jego palenie jako podobne do palenia deseru ze względu na jego przyjemny smak. Jest tak przyjemny, że możesz go mieć nawet jako całodzienny dym!
Smak tego tytoniu jest dobrze zbalansowany i spójny, co pozwala na chwilę utrzymać w ustach jego słodką i lekko ziemistą skórkę. BackWoods tytoń papierosowy Black N Gold Natural może być twoją nową i prostą, grzeszną przyjemnością, idealną do delektowania się podczas przestoju w połączeniu z wybranym przez ciebie schłodzonym piwem rzemieślniczym.

3. Smak rumu z masłem.

Ten wariant rumu z masłem to kolejna mieszanka głównych składników. Smak tego tytoniu jest naprawdę pyszny. Jest słodki, kremowy i ma najsłabsze nuty przyprawowe z rumu. BackWoods tytoń jest bardzo lekki, a moc niezwykle łagodna; w ogóle nie obezwładnia zmysłów. Aromat jest wyśmienity, a mieszanka idealna dla miłośników rumu, ponieważ już od pierwszego zaciągnięcia się kremowym smakiem rumu.

Jest to doskonały tani tytoń papierosowy, przy którym można się odprężyć i zrelaksować.

4. Smak wiśniowy.

Backwoods tytoń Cherry Pipe Tobacco to kolejny smak marki, który pokochają miłośnicy łagodnych aromatów. Wiśniowy smak mieszanki nadaje jej jagodowej owocowości, dzięki czemu jest idealną letnią mieszanką na odpoczynek, gdy pogoda staje się parna. Smak to taki, który podniesie Ci na duchu. Jeśli jesteś również miłośnikiem jagód, ponieważ po paleniu sprawi, że Twoje podniebienie zachwyci lekko budzącym grozę smakiem wiśni i śliwek. Idealnie miękki i słodki aromat to kolejny plus tej mieszanki. Przyzwoite palenie tworzy chłodny dym i nie gryzie w ogóle. Jaki słodki smak!

Zapraszamy również do palenia naszego tytoniu, który jest równie dobry. Zakupy zrobicie na w naszym sklepie z tytoniem.

Shopping Cart