Tani tytoń online

Jak kupić tani tytoń online?

Z pewnością trafiłeś na tą stronę nie przez przypadek i zastanawiasz się czy rzeczywiście wiesz jak kupić tani tytoń online. Wydaje się, że jest to proste – klikasz i za dwa dni masz paczkę. Masz rację! Jest jednak kilka niuansów, na które warto zwrócić uwagę jeśli chcesz kupić tani tytoń przez internet.

Pochodzenie ma znaczenie.

Mimo, że nie ma zbyt wiele gatunków tytoniu papierosowego, to wiele czynników ma wpływ na jakość, smak i zapach tytoniu. Po pierwsze, duże znaczenie ma to z jakiego kraju pochodzi tytoń papierosowy. Nawet w Polsce istnieją hodowle dobrego tytoniu, jednak dostaniesz go tylko w sezonie. Poza sezonem polski tytoń to najczęściej resztki tego, co nie sprzedało się w szczycie sezonu sprzedażowego. Nie należy mylić tego z sezonem hodowlanym. Oznacza to, że możesz dostać tytoń słabszej jakości. Jeśli więc chcesz uniknąć zbyt dużej ilości łodyg i miału, lepiej unikaj polskiego tytoniu poza sezonem. Przypominamy, że nasz tytoń papierosowy sprowadzamy z Włoch i Bułgarii oraz innych ciepłych krajów. Sezon panuje tam przez cały rok.

Każdy warsztat jest inny.

Warsztat, czyli sposób na przygotowanie tytoniu. Są firmy, które próbują słabą jakość tytoniu zamaskować dużą ilością chemii. Popularnymi praktykami są dodawanie do tytoniu ulepszaczy smaku i zapachu oraz zbyt dużej ilości środków konserwujących. Przez to zapach tytoniu jest 'szczypiący’, nieprzyjemny, podczas gdy naturalny ususzony tytoń ma ładny zapach nawet dla niepalących. Problemem jest też zbyt grubo pocięty tytoń, który ciężko nabija się w gilzy papierosowe. Często wynika to ze zbyt zużytych noży maszyny do cięcia tytoniu. Firmy często oszczędzają i nie wymieniają ostrzy na czas, co skutkuje zbyt grubo pociętymi liśćmi. Ważną kwestią jest również wilgotność, która nie może być zbyt duża i zbyt mała. Zbyt wilgotny tytoń nie będzie się palić i po czasie zacznie gnić, podczas gdy zbyt suchy będzie kruszyć się i wypadać z gilz.

Zaznaczamy, że nasz sklep oferuje profesjonalnie przygotowany tytoń, krojony w cienkie nitki z minimalną ilością łodyg i miału (nie da się ich całkowicie uniknąć). Nasz tytoń jest naturalny i wolny od chemii.

Cena ma znaczenie.

Myślisz, że 10 zł nie robi różnicy w jakości? Otóż robi i to znaczną. Często firmy sprzedające tytoń poniżej średniej rynkowej ceny robią to nie bez przyczyny. Marża jest na tyle niska, że nawet ten 10 zł droższy tytoń jest sprzedawany z minimalnym zarobkiem. Nie da się zbytnio obniżyć ceny, ponieważ interes przestałby się opłacać. Firmy, które sprzedają tytoń 10 zł droższy od tego najtańszego są po Twojej stronie. Podobnie jak my – nie chcemy, żebyś palił śmieci. My również mamy dostęp do tytoniu, który w hurcie możemy kupić 10 zł taniej i tym samym obniżyć ceny. Liczymy jednak na to, że nasi klienci docenią nasz upór i sami zobaczą, że za jakość trzeba delikatnie dopłacić.

Obecnie mamy konkurencyjne ceny i najlepsze promocje na rynku. Jeśli zamówisz więcej tytoniu, to będziesz mógł liczyć na tak dobre promocje, że tytoń nie będzie Cię kosztował więcej niż ten u najtańszych dostawców. Odwiedź nasz sklep internetowy i zamów tani tytoń online.

Shopping Cart