bibułki papierosowe

Bibułki papierosowe

Każdy palacz chciałby, żeby jego papierosy paliły się ładnie i równomiernie. Żeby to osiągnąć trzeba sięgnąć po najlepsze bibułki papierosowe na rynku. W tym artykule postaramy się przedstawić kilka najlepszych z nich.

Robienie skrętów papierosowych znane jest palaczom od lat. Jest to najtańszy i dla wprawionych palaczy najszybszy sposób, na cieszenie się paleniem naturalnego i pachnącego tytoniu. Każda bibułka papierosowa daje nieco inne wrażenia z palenia. Bibułki papierosowe nie dzielą się na lepsze czy gorsze, każdy palacz musi trafić w swój własny gust.

Bibułki papierosowe są nieco sztywniejsze od standardowych gilz, które nabija się za pomocą przeznaczonej do tego maszynki. Wymagają nieco wprawy w użytkowaniu, ale sprawiają dużo więcej frajdy. Każdy palacz ma inny sposób na zwijanie skrętów z tytoniu, a przemysł tytoniowy zapewnia nam dużą różnorodność bibułek.

Oczywiście Polski Tytoń chce edukować palaczy zamawiających u nas tani tytoń, dlatego razem przebrniemy przez najlepsze z najlepszych bibułki papierosowe, jakie oferuje nam przemysł tytoniowy.

W tym artykule skupimy się na pięciu najlepszych firmach bibułek.

Bibułki Kashmir

Bibułki papierosowe

Czytanie tego artykułu oznacza, że ​​należysz do kreatywnych palaczy, którzy lubią palić. Bibułki papierosowe z Kaszmiru cieszą się dumą wśród bibułek ze względu na jego wyjątkowość i skrupulatne procesy produkcyjne. Ta znana marka ma za sobą dziesięciolecia pod znakiem wysokiej jakości. Marka jest szczególnie idealna do palenia skrętów w dużych rozmiarach.

Opis

Organiczne opakowania konopne Kashmir stanowią doskonałą alternatywę dla innych dostępnych obecnie na rynku bibułek papierosowych. Zapewnia równomierne i powolne spalanie, a jednocześnie nadaje się dla wegan i jest wolne od GMO. Bez wątpienia skręty z Kaszmiru są jednymi z najlepszych bibułek cenionych przez palaczy.

Jest to w 100% ekologiczny papier rolkowy konopny pakowany w różnych rozmiarach i produkowany w USA. Owijki Kashmir są wysokiej jakości bibułkami dostępnymi w naturalnych opakowaniach i wstępnie zwiniętych tubach. Bletki są dostępne w dwóch charakterystycznych rozmiarach, w opakowaniach 1-1/2 i 1-1/4.

Plusy

 • W 100% organiczne papierki do tytoniu i przyjazne dla środowiska
 • Bibułki papierosowe MedGrade najlepiej nadają się do różnego rodzaju tytoniu i konopii
 • Bez chemii i innych szkodliwych substancji
 • Naturalny kolor bez sztucznych barwników

Biała sowa

Bibułki papierosowe

Innymi najlepszymi bletkami, które można zastosować w 2020 r., Są bibułki White Owl. To najwyższej klasy bibułki, które wyróżniają się na tle konkurencji. Aby szybko i sprawnie zwijać skręty, najlepsza jest biała sowa. Oferuje słodki smak w wielu wariantach, aby jeszcze lepiej cieszyć się dymem.

Opis

Opakowania Białej Sowy zawierają naturalne bibułki z dziesiątkami różnych smaków do wyboru. Są też najzwyklejsze bezsmakowe bibułki papierosowe, abyś mógł cieszyć się również naturalnym smakiem swojego tytoniu. Aromat bibułek oferuje wyśmienity smak, aby zapewnić każdemu palaczowi satysfakcjonujący i przyjemny czas podczas rozkoszowania się dymem.

Plusy

 • Idealny stosunek jakości do ceny
 • Wysoka jakość bibułek
 • Świetne smaki

Minusy

 • Może zbyt szybko się palić

Blackwoods

Bibułki papierosowe

Kolejną świetną propozycją, którą warto wypróbować, są bibułki papierosowe do Blackwoods. Świetny smak i aromat pochodzenia naturalnego ze starannie wyselekcjonowanych liści tytoniu.

Opis

Jest to całkowicie naturalna bibułka do zwijania Twojego skręta, dlatego dobrze służy palaczom tytoniu i innych ziół. Ten produkt wykonany jest z egzotycznego liścia tytoniu, aby nadać Twojemu skrętowi charakterystyczny aromat tytoniowy. W przeciwieństwie do innych równie doskonałych bibułek, Blackwoods jest doskonały dla początkujących i doświadczonych palaczy. Bez wątpienia używanie Blackwoods do palenia tytoniu daje palaczom ciekawe doznania podczas cieszenia się dymkiem.

Plusy

 • Ciekawy smak i aromat bibułek
 • Idealny zarówno dla doświadczonych i nowych palaczy
 • Wykonane w 100% z naturalnych materiałów

Minusy

 • Dla niektórych tytoniowy smak bibułek może przeszkadzać

Bibułki papierosowe RAW

Jeśli szukasz w pełni organicznych bibułek papierosowych, RAW Rolling Papers spełni twoje oczekiwania. Jest uważany za najbardziej naturalną bibułkę na świecie, ponieważ RAW przechodzi bardzo niskie przetwarzanie, w przeciwieństwie do swoich naturalnych kuzynów. Czy chcesz, aby bibułki papierosowe zapewniały optymalny czas palenia? Wybierz RAW!

Opis

To bardzo słabo palący się papier rolkowy i jest również czysty od chemii! Bibułki zyskują swoją organiczną nazwę, ponieważ są produkowane w sposób w pełni naturalny. RAW jest ekologicznie uprawiany, przyjazny dla środowiska i minimalnie przetwarzany w celu wyeliminowania wszelkich form toksyczności. Papier rolowany nie zawiera chloru i jest na bazie konopi i organicznej gumy konopnej, dzięki czemu można uzyskać klasyczne, naturalne bibułki, które najlepiej nadają się do zrolowania.

Plusy

 • Pozbawiony nieprzyjemnego smaku występującego w większości bielonych papierów
 • Półprzezroczysty ultra cienki papier do zwijania
 • Papier z czystej konopi i naturalnej gumy konopnej
 • W 100% przyjazny dla wegan i bez dodatków

Minusy

 • Trochę śliskie, co przeszkadza przy robieniu skręta

OCB – bibułki papierosowe premium

Jeśli szukasz lat doświadczenia i trwałej jakości, to opakowanie OCB ma to wszystko! Historia bibułek sięga połowy XIX wieku we Francji i nadal oferuje wyjątkowe owijki o wysokiej jakości.

Opis

Biorąc pod uwagę wiek i doświadczenie, OCB z pewnością kwalifikuje się jako złoty standard skrętów. Blunty zapewniają niezapomniane wrażenia z palenia, ponieważ oferują ładne i równomierne spalanie! Owijki OCB są dostępne w różnych rozmiarach. Papiery są łatwe w użyciu i całkowicie wolne od wad.

Plusy

 • Ładny biały kolor
 • Powolne palenie

Minusów brak!

Podsumowanie

Istnieją różne marki oferujące bibułki papierosowe, dlatego razem przebrnęliśmy przez najważniejsze z nich. Zanim zaprezentujemy produkt, upewniamy się, że spełnia on wszystkie normy aby uchronić Cię przed zawodem! Wybierz jedną z pięciu najlepszych bibułek, które oferują niezapomniane wrażenia z palenia.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart