znani palacze

Znani palacze

Znani palacze

Palenie tytoniu jest niewątpliwie wyznacznikiem elegancji, luksusu i dobrego gustu. Począwszy od uprawy tytoniu i sposobu obróbki liści, poprzez zwijanie i kończywszy na samej ceremonii palenia, palenie tytoniu ma w sobie coś z dzieła sztuki. Przy tak wyrafinowanym produkcie jakim jest tytoń ważnym jest, żeby towarzyszył on zwłaszcza najważniejszym osobistościom. Bez wątpienia znani palacze wiedzą o tym najlepiej.

Bycie mężczyzną wymaga ciężkiej pracy i dyscypliny, a bycie silnym mężczyzną wymaga czegoś więcej niż tylko człowieka. W tym artykule przedstawimy Wam znanych palaczy wśród największych osobistości. Ci znani ludzie stali się ikonami palenia tytoniu i są dobrze znane naszemu pokoleniu.

Jeśli dopiero zaczynasz palenie tytoniu, to chcemy żebyś wiedział, że nie jesteś sam. Od wieków wpływowi ludzie i znane osobistości cieszyły się ceremonią palenia tytoniu, ponieważ jest to swoisty wyznacznik luksusu i wielkości.

Palacze, których warto znać

Lista nie ma końca; przecinają wszystkie warstwy społeczeństwa, w tym polityka, biznes, sport i rozrywka, nawet w kręgach religijnych.

Oto niektórzy z kultowych palaczy tytoniu w historii.

Andrew Jackson

Siódmy amerykański prezydent Andrew Jackson był prawdopodobnie jednym z najbardziej znanych palaczy cygar w białym domu. Palenie lubił łączyć z piciem wyśmienitej kawy. Prezydent podobno zwierzył się swojemu lekarzowi, że palenie cygar i picie kawy to dwie rzeczy, które najbardziej go pasjonują. Prezydent nie był w paleniu osamotniony, gdyż często dało się zauważyć jego żonę Rachel, kiedy popalała tytoń na werandzie.

Fidel Castro

Castro i cygara byli nierozłączni. Fidel Castro palił nieprzerwanie od lat 50. XX wieku. Jego agresja i niesamowita charyzma stały się niezapomniane właśnie dzięki ręcznie zwijanym liściom tytoniu. Fidel Castro jest żywym ambasadorem palenia na Kubie, w której znajdują się najbardziej ekskluzywne cygara premium na świecie. Jest także dowodem, że cygara emanują autorytetem i mocą.

Jay-Z

Sean Carter, znany jako Jay-Z, jest jednym z ojców chrzestnych muzyki rapowej. Jest także znanym miłośnikiem liści tytoniu i wielkim fanem kubańskich cygar. Jego ulubione marki cygar to Ramon Allones i Montecristo. Ma również swoją własną markę o nazwie CohibaComador.

Michael Jordan

Dziedzictwo Michaela Jordana nie kończy się tylko na koszykówce i jego słynnych butach Jordan, jest także znanym palaczem cygar. To zwariowane ale, nawet palił cygaro w sezonie, a jego koledzy z drużyny nie mieli z tym problemu, ponieważ cygaro nie powstrzymało go przed byciem mistrzem, jakim zawsze był.

Al Pacino

Al Pacino zasłynął z palenia tytoniu w postaci cygar jako Tony Montana w Człowieku z Blizną. Jak sam mówił, stworzył obraz silnego i potężnego człowieka. Al Pacino jest jedną z największych osobistości na świecie.

J.P Morgan

J.P Morgan był człowiekiem, który uratował amerykańską gospodarkę. Nie dziwicie się zatem, dlaczego znalazł się na tej liście, gdyż był zapalonym koneserem tytoniu. Chociaż był nieśmiałym człowiekiem, nigdy nie bał się pokazać światu co potrafi zrobić z cygarem w ręku. Jego ulubionymi cygarami były Kubańskie, a także uwielbiał Meridianę Kohinoor.

Sir Winston Churchill

Sir Winston zbudował swój polityczny i osobisty wizerunek wokół swojego zamiłowania do cygar i zawsze ochoczo oznajmiał to światu. Zawsze był doświadczonym palaczem tytoniu, odkąd był młodym oficerem na Kubie. Churchill przez całe życie gromadził cygara, uzbierawszy kolekcję około 4000 sztuk w swoim domu w Chartwell. To nie wszystko, miał także specjalny kombinezon latający przeznaczony do lotów długodystansowych, aby mógł cieszyć się dymem podczas lotu. Cygara zawsze pomagały mu zachować spokój podczas kryzysów.

Arnold Schwarzenegger

Arnold Schwarzenegger jest jednym z największych ludzi na świecie. Jako kulturysta, gwiazda filmowa lub gubernator Arnold przełamał wszelkie bariery i otrzymał to, czego chciał od życia. Jest jednym z najbardziej widocznych zwolenników cygara.

Dlaczego te osobistości palą tytoń?

Jednym z głównych powodów palenia tytoniu jest oczywiście relaks.

Przyjrzyjmy się dodatkowym powodom, dla których znani palacze tak chętnie palą tytoń pod różnymi postaciami.

  • Palenie tytoniu jest po prostu świetne na koniec męczącego dnia. Nie ma nic lepszego, niż ręcznie skręcony papieros, lub cygaro, w wygodnym fotelu i przy ulubionej książce. Całość warto zwieńczyć odpowiednią Whisky Single Malt.
  • Tani tytoń wbrew pozorom w niczym nie odstaje od tego, który możesz kupić w sklepie. Jakość jest taka sama, dlatego nie warto przepłacać.
  • Tytoń z internetu często nie jest wzbogacony sztucznymi dodatkami, dzięki czemu jest lepszy niż tytoń z tradycyjnego sklepu.
  • Na koniec warto wspomnieć o cenie, która jest po prostu 6x niższa niż w sklepach. Możesz podreperować swój domowy budżet bez konieczności rezygnowania z przyjemności palenia.

Śledź naszą stronę a dowiesz się więcej

Jeśli uważasz, że papieros sklepowy jest drogi, tani tytoń papierosowy może dać ci siłę, o której zawsze marzyłeś. Znani palacze w historii palili tytoń, a wielu celebrytów ma taki zamiar. W firmie Polski Tytoń nauczymy Cię, jak być odpowiedzialnym palaczem i unikać praktyk palenia, które mogą Ci zaszkodzić.

Naszą misją jest nie tylko sprzedaż tytoniu – jesteśmy tutaj, aby cię edukować na temat palenia. Jeśli śledzisz historię kultowych palaczy, odkryjesz, że są osobami godnymi uwagi w swoim powołaniu. Wierzymy, że możesz żyć w dużym zdrowiu, jeśli będziesz postępować zgodnie z najlepszą praktyką palenia. Zapewniamy, że w naszym sklepie otrzymasz najlepsze narzędzie do bezpiecznego palenia.

W sklepie Polski Tytoń znajdziesz tylko wysokiej jakości tytoń premium, z których będziesz cieszyć się każdym zaciągnięciem.

1 thought on “Znani palacze”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart