Jak kupować cygara?

Jak kupować cygara?

W przeciwieństwie do papierosów używanych do codziennego palenia, cygara są zwykle palone przez ludzi przy specjalnych okazjach. Cygara nie są tanie, jedno cygaro wysokiej jakości zwykle kosztuje więcej niż cała paczka papierosów. Możesz uzyskać najlepsze oferty cygar online lub kupić je hurtowo jeśli jesteś miłośnikiem cygar. Niezależnie od tego, gdzie kupujesz cygaro, poniższy poradnik podpowie Ci jak kupować cygara idealne dla Ciebie.

Zacznij od lekkich cygar

Jeśli nie masz doświadczenia w paleniu cygar, dobrym pomysłem będzie rozpoczęcie od mniejszych rozmiarów cygar, takich jak Petit Corona lub Corona. Będziesz musiał zasmakować w nich przed zaadoptowaniem się do większych. Smaki cygar są różnorodne, takie jak oscuro i maduro (bardzo bogate), colorado (umiarkowane) i claro (łagodne). Nowicjusz powinien zacząć od łagodniejszego smaku. Jednym ze sposobów rozpoznania smaku cygara jest sprawdzenie opakowania. Bogate smaki mają ciemne opakowania i odwrotnie. Na początku możesz też kupić cygaro z rabatem.

świeżość ma znaczenie

Upewnij się, że cygara są świeże. Dobrze je zbadaj przed zakupem. Obserwuj kolor każdego cygara w pudełku. Wszystkie muszą być takie same, a jeśli kilka z nich jest przebarwionych, oznacza to, że mogą nie być świeże. Również uszczypnij je między palcami i muszą być delikatne. Jeśli są twarde, oznacza to również, że nie są świeże.

Cygara kupuj pojedynczo

Nie spiesz się z zakupem całego pudełka lub zestawu tanich cygar tylko dlatego, że lubisz zapach lub wygląd lub dlatego, że podoba ci się ich pudełko. Lepiej jest kupić około trzech z nich na początku, aby wiedzieć, jak faktycznie smakują. Miejsce, w którym powstają cygara, wpływa na ich smak. Na przykład cygara wyprodukowane w Hondurasie są zupełnie inne niż te wyprodukowane w Nikaragui.

BHP palenia cygar

Zapoznaj się z etykietą palenia cygar. Początkującego palacza cygar można łatwo zidentyfikować. Obejmuje to działania, takie jak chwytanie cygara między palcem wskazującym a środkowym podczas rysowania lub proszenia kogoś o ogień. Zgodnie z zasadami palenia cygar oba te działania są uważane za negatywne. Etykiety cygar zawierają również nakazy, takie jak nie żucie cygara i palenie cygara. Co więcej, etykiet jest znacznie więcej niż te wymienione tutaj.

Cygara powinny mieć odpowiednią wilgotność

Kup humidor. Jeśli naprawdę chcesz czerpać przyjemność z palenia cygara, musi ono pozostać świeże i nie powinno być suszone. Aby zachować świeżość należy je przechowywać w określonej wilgotności i temperaturze. I można to zrobić za pomocą humidora. Humidory są dostępne w różnych rozmiarach, ale potrzebujesz humidora podróżnego lub osobistego. Posiadają higrometry do nadzorowania poziomu wilgotności.

Cygara odpalaj od zapałki

Staraj się zapalić cygaro za pomocą drewnianej zapałki. Nie używaj zapalniczek Zippo ani zapałek woskowych do zapalania cygara, ponieważ nadają one cygaru chemiczny smak i powodują negatywne wrażenia podczas palenia. Bez względu na to, czego używasz, pozwól mu się palić przez jakiś czas, zanim zbliżysz go do końcówki cygara. Jeśli chodzi o przecinaki, najlepszy jest dwu ostrzowy przecinak gilotynowy, ponieważ zapewnia najczystsze cięcie.

Rozmiar ma znaczenie

Rozmiar ma znaczenie. Dłuższe cygara kończą się dłużej, co oznacza, że ​​możesz dłużej cieszyć się paleniem. Dłuższe i szersze cygara zwykle mają chłodny dym, ponieważ dym dociera do ust dłużej.

Uważaj na fałszywki

Uważaj na fałszywe kubańskie cygara. Prawdziwe kubańskie cygara nie są tanie, ponieważ sprowadzenie ich do USA wiąże się z dużym ryzykiem, ponieważ są one nielegalne w USA. Większość oferowanych przez nas cygar to imitacje. Kubańskie cygara są również drogie, ponieważ są sławne. Dlatego uważaj na podróbki i dokładnie je dokładnie przeanalizuj przed zakupem cygar online lub z innych źródeł.

To już koniec naszego poradnika. Od teraz wiesz jak kupować cygara tak, żeby wybór był dla Ciebie jak najlepszy.

Polecamy sklep z cygarami https://cigarro.pl/ lub kup tytoń papierosowy przez nasz sklep.

Shopping Cart